Malin Svensson

Ansvarig Administration och ekonomi

Telefon:
0708-301070
E-post:
malin.svensson@optimalservice.se

Johan Wennerlöf

Regionansvarig Fastighetsservice/FM Väst

Telefon:
0709-702580
E-post:
johan.wennerlof@optimalservice.se

Kroni Qeriqi

Arbetsledare Fastighetsservice Väst

Telefon:
0732-958578
E-post:
kroni.qeriqi@optimalservice.se

Bengt Andersson

Arbetsledare fastighetsservice Syd

Telefon:
0709-500296
E-post:
bengt.andersson@optimalservice.se

Stefan Sundqvist

Arbetsledare projekt

Telefon:
0734-162422
E-post:
stefan.sundqvist@optimalservice.se

Tommy Frändeland

Arbetsledare fastighetsservice Syd

Telefon:
0709-500417
E-post:
tommy.frandeland@optimalservice.se

Tomas Jansson

Arbetsledare Fastighetsservice Syd

Telefon:
0709-500429
E-post:
tomas.jansson@optimalservice.se

Peder Forssbaeck

Ansvarig Fastighetsservice / FM, Region Öst

Telefon:
0705-162400
E-post:
peder.forssbaeck@optimalservice.se

Peder Forssbaeck

Operativ chef och ägare

Telefon:
0705-162400
E-post:
peder.forssbaeck@optimalservice.se

Henrik Siösteen

VD och ägare

Telefon:
0734-162421
E-post:
henrik.siosteen@optimalservice.se